PenkiPramogauk
EN   RU

2018 m. Birželio 24 d., Sekmadienis 

Anekdotai

rūšiuoti pagal:

Šeima

1-10 11-20 21-30 31-40 


Grįžta vyras po "sunkaus" darbo namo, vos atrakina duris ir - BUM!
Žmona iš lovos klausia:
- Koks čia garsas?
Vyras:
- Švarkas nukrito...
Žmona:
- O kodėl taip garsiai?!?
Vyras:
- Nusivilkt nespėjau...

Saulius
(25/5)

Ankstus šeštadienio rytas. Petras, neseniai grįžęs iš po penktadienio, bando užmigt, troškulys kankina, o čia tėvas įgriūna į kambarį ir sako: - Kelkis, eisim žolės šienaut. - Nieko nebus -, sako Petras, - nešienausiu, miego noriu. Tėvas pagaliu per kuprą: - Kelkis, parazite, ir viskas. Na, atsikėlė Petras, nueina su tėvu į pievą. Dar nei nepradėjęs šienaut, sako tėvui: - Žinai, diena bus karšta - einu namo, atnešiu atsigert. Na, tėvas pagalvojęs sako: - Eik. Parėjo Petras namo ir sako motinai: - Tėvas prašė valgyt padaryt, labai išalko. Na, motinai tėvas liepė, reiškia reikia. O Petras, atėjęs į lauką, tėvui sako: - Einam namo, motina valgyt padarė. Na, tėvui liepė motina, reikia eit. Grįžo abu namo, o sūnus ir sako: - Tėvai, kaip gerai būtų prie koldūnų buteliukas koks... Gal tada ir darbas geriau eisis. Na, tėvas ir sako: - Eik pas kaimyną, paimsi skolon vieną puslitrį. Nulėkęs pas kaimyną sūnus anam ir sako- duok du butelius, kitaip pasakysiu,kad su mano motina miegi. Tai ateis tėvas papjaus. Kaimynas išsigando ir davė du butelius. Sūnus grįžo namo ir sako tevui: - Eik, kaimynas prašė, kad kiaulę papjautum. Na, kaimynas prašė, reikia padėt žmogui. Už peilio ir eina per pievą, o kaimynas, pamatęs pagalvojo: "Pardavė vaikis. Šakės..." Ir per kitas duris iš namų miškan. Atėjo tėvas pas kaimyną, ant kiemo nieko nėra. Žiūri kiaulė po kiemą laksto. Na tai tas tik šmaukšt ir po kiaulės. Eina namo su kruvinu peiliu, o sunus ir sako mamai: - Pasakiau tėvui, kad su kaimynu miegi, tai jis nuėjo jo papjauti. O, žiūrėk, pareina su kruvinu peiliu. Motina išsigando ir irgi pro duris ir miškan. Grįžo tėvas ir klausia Petro: - Tai kur motina? Tas ilgai negalvojęs: - Su kaimynu į mišką pabėgo, kol tu kiaulę jam pjovei. Pasiuto tėvas, už to pačio peilio ir į mišką. Sėdi Petras, koldūną įsimeta burnon, 50 gr. išgeria ir sako: - Sakiau, kad žolės nepjausiu, reiškia nepjausiu.

~Gote~
(126/29)

Važioja vyras su žmona mašina ir visą kelią pykstasi. Staiga žmona priekyje, prie kelio, pamato dvi kiaules ir sako vyrui:
- O, žiūrėk, čia turbūt tavo giminės!
Vyras:
- Jo, uošvis su uošviene.

(145/34)

  Skambutis veterinoriui:
- Tuoj pas jus ateis mano uošvė su senu šuniu. Tai jai suleiskit pačių stipriausių nuodų, kad nesikankintų...
Veterinorius:
- O šuniukas vienas ras kelią namo?

(72/17)

Mama:
-Petriuk, einame i pležą degintis.
Petiukas
-O degtukų pasiimti?

ieva
(21/5)

Brangūs mama ir tėte, Mūsų vadovas liepė parašyti tėvams. Jei matėt potvynį per televizorių ir dabar jaudinatės, tai nesijaudinkit - viskas gerai. Nuplovė tik vieną mūsų palapinę ir du miegmaišius. Laimė, niekas iš mūsų nenuskendo, nes tuo metu visi buvom ant kalno ir ieškojom Jono. Paskambinkit Jono mamai ir pasakykit, kad jam viskas gerai. Rašyti jis negali, nes sugipsuotas. Man nuskilo pasivažinėti gelbėtojų džipu. Kaifas! Niekada nebūtumėme jo radę tamsoje, jei ne žaibas. Vadovas Julius supyko ant Jono, kam tas nuėjo į kalnus vienas, niekam nesakęs. Jonas sakė, kad sakė, bet tai buvo per gaisrą, tai jis gal ir negirdėjo. Ar žinot, kad jei padegsi dujas, balionas sprogs? Šlapios malkos nedegė, bet viena palapinė sudegė. Taip pat dalis mūsų drabužių. Petras atrodys šauniai, kai vėl ataugs plaukai. Namo grįšim šeštadienį, jei vadovas Julius sutaisys mašiną. Dėl avarijos jis nekaltas. Stabdžiai dirbo normaliai, kai išvažiavom. Vadovas Julius sakė, kad tokioj senoj mašinoj būtinai kas nors sulūž, todėl jos jau nedraudžia. Mums atrodo, kad mašina liuks. Jam tas pats - jei ką išpurvinsim, o jei karšta kartais leidžia mums važiuoti įsikibus į priekines groteles. Kai mašinoj 10 žmonių, darosi karšta. Jis leido mums važinėti priekaboj, kol policininkas ant plento mus sustabdė ir pasikalbėjo. Vadovas Julius - fainas bachūras. Nesirūpinkit, jis gerai važiuoja. Tikrai! Jis moko Rūtą vairuoti kalnuose, kai ten nėra mašinų. Viskas, ką ten matėm, tai rąstus vežantys sunkvežimiai. Šiandien ryte visi berniokai šokinėjo nuo uolų ir plaukiojo ežere. Vadovas Julius manęs neleido, nes aš nemoku plaukti, o Jonas bijo, kad gipsas nutrauks į dugną, todėl leido pasiimti mums kanoją ir paplaukioti po ežerą. Klasė! Po vandeniu vis dar matosi potvynio apsemti medžiai. Vadovas Julius - ne toks bambeklis kaip kiti. Jis net nezyzė, kad užsivilktumėme gelbėjimo liemenes. Jam tenka daug laiko krapštytis prie mašinos, tai stengiamės jo netrukdyti. Atspėkit - žinot ką? Mes visi išklausėm pirmosios medicinos pagalbos kursą. Kai Redas nėrė į ežerą ir susipjaustė ranką, pamatėm, kaip reikia užrišti timpą. Mane su Algiu suvimdė, Bet vadovas Julius sakė, kad tai gali būti apsinuodijimas vištos likučiais. Jis sakė, kad irgi vemdavo, kai sėdėjo kalėjime. Aš taip džiaugiuosi, kad jis išėjo ir pasidarė mūsų vadovu. Jis sakė, kad kol sėdėjo, tikrai sužinojo, ką reikia daryti, kad gyvenimas pagerėtų. Tiesa, o ką reiškia žodis pedofilija? Na, baigiu - turiu eiti. Važiuojam į miestą, kur išmesim laišką ir nusipirksim vazelino. Dėl nieko nesijaudinkit. Viskas gerai. Bučiuoju - Valdas.

lordi
(88/21)

Petriuko tėvai įsigijo melo detektorių, žodžiu kai sumeluoji pypsi. Ateina petriukas iš mokyklos ir sako: - Mama šiandien gavau dešimt!!! Melo detektorius: - Pyp,  pyp. - Na gerai, penkis - Pyp, pyp - Na gavau du... Mama: - O kai aš mokiausi tai gaudavau vien 10!!! - Pyp, pyp - Na gerai, aštuonis Tėvas netyčia nugirdo jų pokalbį ir sako: - O kai aš mokiausi... - Pyp,pyp ^_^

pantera
(83/20)

Senelė su seneliu labai mėgo žaisti slėpynes.
Ryte bobutė nuo senelio slėpdavo samagoną, bet jei senelis jį rasdavo, tai vakare jau slėpdavosi bobutė...

(94/23)

Petriukas klausia savo mamos:- Mamyte, kada aš gimiau? -Balandžio 13 sūneli.- Geras! Kaip tik per savo gimtadienį!

LIOLIA :*
(110/27)

Moteris ateina į virtuvę ir pamato savo vyrą, vaikantį muses. -Ką čia darai? - Gaudau muses. - Na, ir kaip sekasi? - Užmušiau tris patinėlius ir dvi pateles. - Kaip gi jas atskyrei? -Trys tupėjo ant alaus bokalo, o kitos dvi ant telefono ragelio...

sirena
(35/9)

1-10 11-20 21-30 31-40